Sunday, June 10, 2012

Kohvihoolik, pildihoolik

Käisime D'ga eile New Yorgis. Ta oli nimelt aegu tagasi soetanud fotograafia klassi piletid ning kutsus mind kaasa.
Nii võtsimegi laupäeva pärastlõunal bussi Suurde Õuna. 4 tundi loksumist ja kella kuueks olime sihtpunktis. Klassini oli veel 2 tundi aega, käisime kiirel shopingul(kusjuures ei ostnudki tegelt midagi) ja söömas.
Klass/kursus leidis aset Central Parkis, teemaks pikk säriaeg pimedas.
Meie õpetaja oli New Yorgi fotofgraaf JP. Noja nii me tulistamist alustasimegi. Esmalt üritasime liiklust pildile saada, asjatu vaev, tekitas vaid frustratsiooni. Seejärel suundusime parki sisse.
Katsetasime natuke joonistamist ja üritasime muidu ilusid võtteid saada. Jp andis umbes juhedid kätte, mis seaded paika panna ja tulistage niikuis jaksate.  No kui ma nüüd päris aus olen, siis sellest kahetunnisest pildistamise tulemuseks on vaid paar närust pilti, mis enamvähem välja tulid. Ei ole see pimedas pildistamine sugugi lihtne.
No aga samas sain jällegist kinnistada kogu selle ava ja iso ja kiiruse värki, niiet päris mööda külge alla see 2 tundi ka ei jooksnud.
11 aeg oli punt laiali(meid oli kokku 20 pea ringi) ja suundusime D'ga tagasi Timesi poole, et siis natuke ampsata ja bussile jõuda. 12.30 am väljus öisest Õunast meie buss tagasi Bostonisse.
Viie paiku Bostonisse jõudes arvas D heaks, et läheks hoopis sadamasse ja pildistaks hommikut. Väsinud ja magamata nagu me olime(no ei ole just lust bussis magada üritada kui iga viie minutiga kõik kohad ära surevad ja kann tuld lööb), suundusimegi siiski hommikusele jahile. Ning tuleb tunnistada, see jaht oli sootuks parema saagiga.
Kella 7-8 paiku hommikul jõudsime lõpuks koju. Magama polnud enam mõtet minna, sest pidime kella 10ks end LCC meetingule vedama. Selleks ajaks olin juba tarbinud 2 suurematsorti torbikut kohvi.
Meetingule vedasime end korraks kohale ja samakiirelt lasime jalga kah. Kellel siis sellise olekuga isu kanuutama minna on.
Ja vot nõnna ongi tänane päev nii pikk tundunud ja kohvitoosid muutuvad üha suuremaks. Magama ei tasu minna, siis tekib öösel raskusi.
Aga aitab lobast, vaata parem pilte.
 Central Park
 Kunstnik D

 Centrali purskkaev. Kell on umbes 10 paiku ja väljas on tegelt kottpime.
 Tere hommikust, Boston !


 Mis toimub?
 Kumba pidi ?

It's 5 o'clock in the morning

Tere hommikust, kuu !


No comments:

Post a Comment